LS27D602UEEXXY
In stock
Only 48 left
SAMSUNG S60UD FLAT IPS 27", 16:9, QHD 2560x1440, 5MS, 100HZ, HDR10, USB-C (90W), USB Hub 3.0x3, HDMI, DP, LAN, KVM, DAISY CHAIN, HAS, VESA, 3Y
More Information
SKU LS27D602UEEXXY
EAN 8806097337171
Manufacturer Samsung
Availability In Stock
Product Family ViewFinity
Product Series S6
Product Manuals (HTML) View Manual
You may also be interested in
Compare Products
Product Samsung S60UD FLAT IPS 27", 16:9, QHD 2560x1440, 5MS, 100HZ, HDR10, USB-C (90W), USB Hub 3.0x3, HDMI, DP, LAN, KVM, DAISY CHAIN, HAS, VESA, 3Y
Hot Product
Samsung S60UD FLAT IPS 27", 16:9,...
Philips B Line 325B1L/75 LED display 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black Philips B Line 325B1L/75 LED display 8...
HP E24mv G4 FHD Conferencing Monitor
Bestseller
Lenovo ThinkVision M15 Full HD Display IPS Monitor, 15.6-Inch Size, Black
New
Lenovo ThinkVision M15 Full HD Display...
Lenovo ThinkVision P24q-30 LED display 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black Lenovo ThinkVision P24q-30 LED display...
Lenovo ThinkVision P24h-30 LED display 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black Lenovo ThinkVision P24h-30 LED display...